29 September 2017

Prichádza nový Fiat 500L City Cross


  • Mestský crossover pre vzrušujúce mestské dobrodružstvá.
  • Čierne detaily zvýrazňujú osobitosť modelu 500L a zlepšujú jeho mestský dynamický charakter.
  • Rozsiahla štandardná výbava: 17palcové zliatinové kolesá, manuálna klimatizácia, tempomat a systém UConnectTM HD LIVE s dotykovou obrazovkou.
  • Rad motorizácií zahŕňa benzínové motory 1.4 16V 95 k a 1.4 T-Jet 120 k a tiež dieselový agregát 1.6 16V MultiJet 120 k.
  • Model 500L City Cross dopĺňa nový rad 500L, ktorý krátko po svojom uvedení na trh zaznamenal nebývalý úspech.

 

V showroomoch Fiat je už možné objednávať nový Fiat 500L City Cross, automobil, ktorý predstavuje dokonalé riešenie pre útek od každodennej rutiny a je skvelo pripravený pre vzrušujúce mestské dobrodružstvá. Model rozširuje rad 500L, ktorý nedávno prešiel modernizáciou a ešte viac sa priblížil štýlu 500, získal na dynamike a teraz ponúka väčšie možnosti konektivity. Táto jedinečná kombinácia priestrannosti a osobitosti nepochybne prispeje k upevneniu vedúceho postavenia modelu 500L na európskom trhu. Predaje tohto radu od uvedenia na trh pred piatimi rokmi nepretržite rastú.

 

500L City Cross je navrhnutý pre naplnenie očakávaní zákazníkov hľadajúcich crossover pre mestské využitie. Osobitosť crossoveru demonštruje rad kľúčových prvkov exteriéru, napríklad špecifický nárazník s ochrannou časťou, výraznejšia maska chladiča a o 25 mm zvýšený podvozok. Celkový dojem umocňujú športové čierne doplnky, akými sú 17palcové zliatinové kolesá, kryty vonkajších spätných zrkadiel, kontrastná strecha v bicolore prevedení, ktorá je k dispozícii na želanie, a sivé bočné aj zadné ochranné lišty.

 

Nový model 500L City Cross je k dispozícii v desiatich odtieňoch, pastelových aj metalických. Nový oranžový odtieň Sicilia s čiernou strechou a radom ďalších detailov v rovnakom odtieni predstavuje kombináciu, ktorá vzhľad vozidla rozvíja naplno.

 

Interiéry sú mladistvé a funkčné. Obloženie prístrojového panela môže byť čierne alebo biele a čierne textilné sedadlá sú zušľachtené bielym prešívaním a logom 500.

 

Výrazný vzhľad vozidla dopĺňa rozsiahla štandardná výbava: ABS, ESP, šesť airbagov, manuálna klimatizácia, tempomat, multifunkčný kožou čalúnený volant, 3,5palcový farebný TFT displej, systém UConnectTM HD LIVE s Bluetooth, dotykovou obrazovkou a hlasovým ovládaním, a tiež zadné delené sedadlá (60/40) a LED svetlá denného svietenia DRL. Zákazníci môžu vybaviť svoj Fiat 500L City Cross inovatívnym systémom UConnectTM HD Live so 7palcovou dotykovou obrazovkou a technológiou Apple Car Play (na vybraných trhoch tiež Android AutoTM).

 

Rad motorizácí nového modelu Fiat 500L City Cross zahŕňa zážihové motory 1.4 16V 95 k a 1.4 T-Jet 120 k a tiež dieselový agregát 1.6 16V MultiJet 120 k. Všetky motorizácie spĺňajú emisnú normu Euro 6 a sú charakteristické živosťou a nízkou spotrebou paliva.

 

Možnosti personalizácie modelu 500L City Cross rozširujú veľmi starostlivo zostavené pakety, ktorých cieľom je zlepšiť konektivitu, komfort a bezpečnosť.

 

Turín, 29. septembra 2017

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Obrázky


Download

Súvisiace obrázky


Príložit súbor