04 Október 2017

Nová reklamná kampaň S-Design je prekvapivá a osobitá

 

  • Značka Fiat uviedla do éteru dve nové reklamy na modely Fiat Tipo a Fiat 500X v stupňoch výbavy S-Design. Reklamné spoty, ktoré pôsobia ako videoklipy, sprevádza skladba Dynamite od Nickyho Blitza.
  • Kampaň vytvorená agentúrou Leo Burnett dokonale vyjadruje štýl a dynamiku vozidiel.
  • Videá je možné vidieť na kanáli YouTube, a to pod odkazom https://youtu.be/attylr2v_no pre Fiat Tipo a https://youtu.be/lf3tyfan5bk pre Fiat 500X.

Reklamná kampaň pre stupne výbavy S-Design modelov Fiat 500X a Fiat Tipo - športovejší verzia kompaktného crossoveru a stredne veľkého modelu - je teraz v éteri. Obe vozidlá disponujú vzhľadom, ktorý zdôrazňuje ich dynamiku a dokonalú kombináciu štýlu, osobitosti a mestského športového ducha. Vozidlá cielia na mladých, aktívnych a k detailom pozorných zákazníkov. Od uvedenia modelu 500X S-Design na trh v júni tohto roku sa rodina S-Design rozrástla o rad Tipo. Jeho premiéru sprevádza nová reklamná kampaň od agentúry Leo Burnett, ktorá zahŕňa televíziu, rádio, tlač a internet. Komerčná reklama odhaľuje a zdôrazňuje všetky detaily produktu prostredníctvom modernej grafiky a vysoko účinnej skladby Dynamite od Nickyho Blitza. Produkciu malo na starosti štúdio Alto Verbano a réžie sa ujal Alberto Colombo.

Rovnaký kreatívny koncept bol použitý pre oba modely, čo predovšetkým znamená modernú hudbu so vzrušujúcim rytmom, ktorá zdôrazňuje kľúčové vlastnosti špeciálnej série S-Design. Filmy sú postavené na skladbe Dynamite od Nickyho Blitza a sú koncipované ako tradičné video klipy. Blitz, pôvodom z Los Angeles, začal svoju kariéru v produkčnom tíme 10K Islands, a to písaním hudby pre televíziu a reklamu a tiež pre svetovo uznávaných umelcov.

Osobité vlastnosti vozidiel sú zdôraznené synergiou medzi obrazmi a prídavnými menami: napríklad S v názve S-Design neznačí len štýl a športovosť Tipa, ale aj jeho Špeciálny outfit a Sociálne určenie. Kamera sa zameriava okrem iného na poslednú generáciu infotelematického systému UConnectTM 7" HD LIVE. Tento systém je štandardom celého radu S-Design spolu s UConnect Link s integráciou Apple CarPlay a Android AutoTM (na vybraných trhoch) zaisťujúcimi vodičovi užívateľsky ústretovejšie použitie chytrého telefónu.

U modelu 500X zvýrazňuje výbava S-Design jeho X faktor, tzn. eXplorer, eXciting, eXtra, eXclusive a eXtreme (je objaviteľ, je vzrušujúci, extra, exkluzívny a extrémny). Tieto vlastnosti prezentované v sérii snímkov predstavujú 500X ako vhodný model na cestu do moderného klubu aj pre dobrodružstvo v bahnitom teréne. V oboch filmoch tieto kľúčové slová posilňujú obrazy, zatiaľ čo hudba poskytuje náladu, ktorá odráža povahu oboch vozidiel.

Turín, 4. októbra 2017

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Obrázky


Download

Príložit súbor