01 Marec 2016

Fiat na medzinárodnom autosalóne v Ženeve 2016

 

  • Svetová premiéra kompletnej rodiny Tipo, ktorá zahŕňa päťdverový hatchback a kombi a taktiež známy štvordverový sedan.
  • Pozornosť bude pútať vedľa svojho predchodcu z roku 1966 aj nový model 124 Spider, ktorý je možné na hlavných trhoch regiónu EMEA objednávať už dva týždne.
  • Medzi nové prírastky patrí aj nový Fiat 500S, športovejšia verzia kultového mestského vozidla značky Fiat.
  • Modernizácia radu rodinných vozidiel sa týka modelov 500L a 500X.
  • Svoj vyhradený priestor v expozícii bude Fiat Panda zdieľať s výstavným vozidlom Kung-Fu Panda.
  • Premiéra výstavného modelu orientovaného na voľný čas na báze pick-upu Fullback.
  • Expozícia predstavuje dva funkčné a vzrušujúce svety, ktoré charakterizujú značku Fiat.

 

Značka Fiat si zvolila preslávený medzinárodný autosalón v Ženeve ako miesto, kde vôbec prvýkrát predstaví kompletnú rodinu Tipo. K štvordverovému sedanu, víťazovi prestížnej ankety Autobest a držiteľovi titulu Najlepší automobil pre nákup roku 2016 sa pripájajú päťdverový hatchback a kombi.

Medzi ďalšie novinky patrí aj nový model 124 Spider, ktorý je už možné na hlavných trhoch regiónu EMEA objednávať a tiež výstavný model na báze pick-upu Fullback navrhnutý pre vodičov, ktorí radi trávia svoj voľný čas dynamickým spôsobom. Rodinu 500 posilní nový model 500 vo verzii S, SUV 500X, ktoré naďalej naberá na popularite a objemoch predaja, a model 500L, ktorý je vo svojom segmente jednotkou na trhu. Tieto vozidlá majú síce rôznorodé určenie a charakter, ale zdieľajú spoločnú predlohu, kultovú päťstovku. Chýbať nebude samozrejme ani priestor pre štýlovú a pohodlnú Pandu, ktorej bude robiť spoločnosť bonbónik v podobe výstavného modelu Kung-Fu Panda inšpirovaného tretím dielom rovnomenného animovaného filmu od spoločnosti DreamWorks.

 

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor