07 Marec 2017

Fiat 500 ďakuje všetkým ženám

 

Fiat a jeho kultový model 500 ďakujú v rámci Medzinárodného dňa žien všetkým ženám, ktorých objavy a vynálezy pomohli k bezpečnejšej a pohodlnejšej mobilite. Video, ktoré bude 8. marca naživo vysielané na oficiálnom kanáli značky Fiat na YouTube je venované všetkým ženám.

 

Popriať všetko dobré ženám pri príležitosti Medzinárodného dňa žien je obvyklé, avšak značka Fiat zvolila tento rok v tejto tradícii trochu iný prístup. Video, ktoré ukazuje model 500 bez všetkých inovácií, ktoré sú výsledkom ženskej vynaliezavosti vytvorila agentúra Leo Burnett Italia a bude naživo vysielané na oficiálnom profile Fiat 500 na Facebooku a na oficiálnom kanáli značky na YouTube. Film je zvláštny tým, že predstavuje vzťah medzi ženami a motormi a je venovaný zásadným technickým vynálezom žien.

 

Jazda by nebola možná bez pohonných hmôt, ktoré sa stali čistejšími a bezpečnejšími vďaka objavu minerálnych katalyzátorov americkej chemičky Edith Flanigen. Žena vynašla tiež systém kúrenia a celkom nespochybniteľný je tiež prínos herečky a vynálezkyne Hedy Lamarr, ktorej štúdia prispela k zdokonaleniu GPS.

 

Tieto ženy urobili automobily praktickejšími, bezpečnejšími a pohodlnejšími, čo je tiež dôvod, prečo sa značka Fiat rozhodla 8. marca popriať a poďakovať všetkým ženám, ktoré prispeli k tomu, aby boli vozidlá také, aké sú.

 

Turín, 7. marca 2017

 

najnovšie videá

rozšírené vyhľadávanie

Vyhladávanie...

Od
Pre
Vyhladávanie

Súvisiace obrázky


Príložit súbor